Duży asortyment – duży obrót, duży zysk

Udostępnij na Facebooku

Aby prowadzić sprawnie funkcjonujący sklep, trzeba mieć jak najbardziej zróżnicowany asortyment.

Pozwala to na przyciąganie różnych klientów, szukających nierzadko całkowicie odmiennych produktów. Najbardziej pożądane przez nich są artykuły codziennego użytku i towary pierwszej potrzeby. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszą się chemia gospodarcza, prasa, wyroby tytoniowe i alkohol.

Jeśli prowadzi się sklep i chce mieć te wszystkie produkty w swojej ofercie, wówczas zachodzi potrzeba odwiedzania kilku hurtowni – w każdej gromadzi się towary z innej kategorii. Jest to proces czasochłonny, a dodatkowo trzeba pamiętać o terminowych płatnościach w każdym z tych miejsc. Można jednak znacznie uprościć sobie życie i, co więcej, zyskać nieocenioną pomoc dzięki skorzystaniu z oferty hurtowni kompleksowej.

Hurtownia taka to, zgodnie z nazwą, miejsce, w którym można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne do funkcjonowania sklepu towary. Są to zarówno produkty szybkozbywalne, jak i wszystkie pozostałe. Umożliwia to zapewnienie popularnego asortymentu. Jeśli jest się stałym klientem hurtowni Eurocash.pl, można liczyć również na bezcenne informacje o popularności danych produktów. Dzięki nim wiadomo, jakie towary najchętniej kupują konsumenci. Jest to bardzo ważna wskazówka, która zdradza, jaki asortyment powinien znaleźć się w sklepie.

Im większy asortyment, tym większa liczba klientów w sklepie, a co za tym idzie – obrót i zysk. Warto także mieć produkty, których nie ma nigdzie indziej. Tu znowu z pomocą przyjść może Eurocash, który oferuje swoim klientom towary z własnej serii Dobry Wybór!. Pod tą nazwą funkcjonuje obecnie ponad 400 produktów. Ich dostawcami są znane i cenione polskie i zagraniczne firmy, mające duże doświadczenie w produkcji i sprawdzone technologie, co zapewnia perfekcyjną jakość wyrobów.

Co ważne, są one przeznaczone do sprzedaży w małych i średnich sklepach, dlatego często mówi się o nich, że są najlepszą konkurencją dla dużych marketów. Wśród asortymentu tego znaleźć można produkty z różnych kategorii – od słodyczy po chemię i kosmetyki. Dzięki temu nawet mały sklep może przyciągnąć konsumentów towarami, jakich nie znajdą oni nigdzie indziej.